Utjecaj hašiša na ljudski mozak - pps o ovisnosti

Utjecaj hašiša na ljudski mozak - pps o ovisnosti

Hašiš dovodi do nekontroliranog prosljeđivanja besmislenih informacija u mozgu, smanjuje sposobnost razmišljanja i sjećanja, dovodi do bezvoljnosti, labilnosti, dezorjentiranosti.

Veličina: 333.5 KB
Ažurirano: 12. 09. 2019.

Mogućnost vječne propasti (ppt MB)

Prezentacija koja prati obe pripreme Mogućnost vječne propasti (MB) za učenike 7. razreda osnovnih škola.

Živjeti po krepostima (ppt MB)

Prezentacija koja prati pripremu Živjeti po krepostima za sedmi razred osnovne škole.

U zabavnom parku Gardaland, u Italiji, izgrađena je katolička crkva posvećena sv. Filipu Neriju, u kojoj pojedine grupe imaju svetu Misu.

Neki poduzetnik upitao svog župnika: Kome se trebam moliti da mi financijska dolazi rjeđe? – Najbolje sv. Bartulu! Njega su živog oderali, pa zna kako Vam je.

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)