Spot za prodaju mira – pps

Spot za prodaju mira – pps

Na bijelom ekranu prikazana je reklama proizvoda koji nema svoju marku, slogan niti promociju jer nudi mir – proizvod za koji nikoga ne treba uvjeravati da ga kupi.

Veličina: 289 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Odmori dušu 49 – mudre misli u pps-u

Onaj tko nikad ne mijenja mišljenje i nikad ne ispravlja pogreške, neće sutra biti mudriji nego danas.
Navika je najbolji mogući sluga, ali najgori mogući gospodar.
Kad je rad zadovoljstvo život je užitak, kad je rad dužnost život je robija.

I druge misli mudrih ljudi posložene u lijepu prezentaciju.

Odmori dušu 47 – pps s mislima mudrih ljudi

Vrijeme je odličan liječnik, ali loš kozmetičar. Tko svakome samo odobrava rijetko će doći u prigodu kazati svoju riječ. Uz velikog čovjeka često idu i velike pogreške. Nije dovoljno živjeti – kaže leptir – potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća. Nije mi važno što svijet misli o meni već što ja mislim o sebi. …

Naši zaposlenici rade mnogo i sretni su, objasnio je Thomas Kuwatch menadžer tvrtke. Troje radnika otpušteno je, a dvoje je dalo otkaz ne mogavši podnijeti toliku sreću.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)