Moj Kralj – prezentacija

Moj Kralj – prezentacija

Suđenje pred Pilatom prema Ivanovu evanđelju popraćeno slikama iz filma i razmišljanjima autora prezentacije.

Veličina: 347.5 KB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Odricanje – korizmena prezentacija

“Tko želi biti moj učenik neka se odrekne samoga sebe, neka uzme svoj križ i neka ide za mnom” Samo odricanjem mogu se postići viši ciljevi.

- s talijanskog preveo fra Ivan Marić

Zemlja teško diše – križni put prezentacija

Lijepa prezentacija križnog puta u kojoj su postaje prikazane slikama iz filma i popraćene stihovima Ivne Talaje “Zemlja teško diše”.

Biblija je do sada prevedena na oko 2 350 svjetskih jezika, a na svijetu postoji oko 6500 jezika. Sa godišnjom prodajom od gotovo 20 milijuna primjeraka knjiga je koja je doživjela najviše izdanja.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

Ljubav koja se održava darovima vječno je gladna. (Židovska poslovica)