Sportski auto – pps

Sportski auto – pps

Lijepa poučna prezentacija poslana od iznimno marljive i kreativne kolegice koja djeluje tiho iz sjene.
Četristota prezentacija na našim stranicama.

Veličina: 308.5 KB
Ažurirano: 17. 08. 2017.

Moć ljubavi – pps

Kratka poučna priča posložena u prezentaciju o razvijanju međuljudskih odnosa. Jednom su čovjeku kroz pokidanu ogradu dolazile susjedove kokoši. Da se ne svadi sa susjedom, donio je jaja i rekao: Tvoje kokoši nesu jaja u mom vrtu, a ja ne želim ono što nije moje.

Mali princ i trgovac – pps

Kad bih ja imao pedeset i tri minute slobodnog vremena, reče Mali princ, uputio bih se prema nekom izvoru.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Učitelj pita Marka: Zašto jučer nisi došao u školu? – Umro mi je stric pa sam išao na sprovod. Dobro, ali nemoj da se to više ikada ponovi!

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)