Odmori dušu 63 – pps prezentacija

Odmori dušu 63 – pps prezentacija

Kreativnost dolazi iz sukoba ideja. Bolje biti lavom jedan dan, nego ovcom čitavog života. Tko malo misli, mnogo griješi. Poslovođa kaže Idi.  Vođa kaže Idemo. Tko hoće živjeti u Rimu ne smije se svađati s papom. Nada otvara ona vrata koja je očaj zalupio.

Veličina: 1.16 MB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Mudrost Aborigina – pps

Praaustralci, Aborigini nisu se vezivai za predmete, posjedovali s samo ono što su nosii na sebi ili u rukama. Dan s započinjali molitvom. Zahvaljivali su za hranu…

poslala Ivana Vukosav

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Židovi su Pilata tužili caru zato što je postavio zlatne grbove carstva na svoju palaču u Jeruzalemu što je vrijeđalo njihove vjerske osjećaje i Tiberije je naredio da se grbovi premjeste u Cezareju u kojoj je bilo glavno upraviteljevo sjedište.

Stari pobožni propovjednik na samrti pozva bankara i odvjetnika da budu s njima u zadnjim trenucima života. Bankar upita: Pastore, zašto ste izabrali baš nas dvojicu da dođemo i budemo s Vama u vašim posljednjim trenucima? Stari propovjednik je podigao pogled i slabašnim glasom rekao: Želim da budem što sličniji Isusu, i da umrem kao i On – između dva lopova!

Djeca dobivaju udarce koji pripadaju roditeljima. (Talijanska)