Odmori dušu 5 – pps prezentacija

Odmori dušu 5 – pps prezentacija

Najbolji dokaz čovjekova poštenja nije njegovo redovito plaćanje poreza,
nego namještena nula na kućnoj vagi.
Biti usamljen znači biti drugačiji. Biti drugačiji znači biti usamljen.
Osmijeh je jedina kriva crta koja ispravlja mnoge druge krivudave.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Veličina: 2.48 MB
Ažurirano: 01. 12. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Odmori dušu 42 – prezentacija s lijepim mislima

Postoji oružje mnogo strašnije od klevete – istina.

Ne možeš spriječiti tužne ptice da lete iznad tvoje glave, ali možeš ih spriječiti da prave gnijezdo u tvojoj kosi.

Šutnja je najbolji nadomjestak za pamet.

Ako hoćeš izbjeći nepodnošljiv život, trebaš naučiti trpjeti dvije stvari: loše vrijeme i ljudsku nepravdu.

Statistike pokazuju da ljudi koji najčešće ginu u pljačkama banaka jesu pljačkaši.Dakle, ne kradi i smanjiti ćeš rizik da budeš ubijen u pljački banke.

Vračara će jednoj ženi: “Vidim u kartama da će vaš muž uskoro umrijeti…” “To znam”, odgovori žena, “a što kažu karte hoće li biti istrage?”.

Nema beznadnih situacija; postoje samo ljudi koji se u određenim situacijama osjećaju beznadno. (Tibetanska)