Isus umire na križu – pps prezentacija

Isus umire na križu – pps prezentacija

Prezentacija za vjeronauk u nižim razredima osnovne škole “Isus umire na križu”.

Slike križnoga puta prilagođene su djeci. Prezentacija je obogaćena s nekoliko zadataka.

Veličina: 6.92 MB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Asocijacije posložene u pps prezentaciju

U pps prezentaciju posložene asocijacije za vjeronauk i opću kulturu: Jeruzalem, Isusova Muka, korizma, sveta Misa i Isus Krist.

Isusovi posljednji dani – prezentacija

Prezentacija o Isusovim posljednjim danima. Posebno korisno za učenike nižih razreda.

- poslao fra Ivan Marić

Biblija sadrži otprilike 3 milijuna slova, raspoređenih u više od tisuću poglavlja.

Župnik posjeti obitelj koja je nedavno doselila u grad, pa upita djevojčicu koja ide u prvi razred osnovne škole: – Znaš li tko je Isus? Djevojčica šuti i sliježe ramenima. Na to će župnik majci: – Pa kako je moguće da vaša kći ne zna ni tko je Isus? Mama odgovori: – Nemojte joj zamjeriti, tek smo došli u ovaj grad i još nikoga ne poznajemo.

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)