Zaključivanje… – pps

Zaključivanje… – pps

Pogledaj prema gore i reci što vidiš. Astronomski, teološki, meteorološki… Ali što ti govori pogled u nebo?

Veličina: 605.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Usudi se – pps

Usudi se – poučna priča

Jedan je car testirao dvorjane da provjeri koji je od njih sposoban otvoriti velika, teška. masivna vrata. Jedan jedini je uspio – onaj koji je uhvatio za kvaku i odškrinuo. Usudi se i ti – ima puno odškrinutih vrata.

Plaćeni osmijeh – pps

Plaćeni osmijeh – priča za razmišljanje posložena u pps

“Mama, zašto si tako dražesna i nasmiješena kada te gledaju na televiziji, a kod kuće si uvijek namrgođena i mrzovoljna?”, upita dijete svoju majku, popularnu televizijsku voditeljicu. …
Kratka poučna priča posložena u prezentaciju.

Svakog dana rodi se 364 321 beba a umre 147 137. Dakle planeta je svakoga dana bogatija za 217 184 čovjeka.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)