Pobjednik i gubitnik – pps

Pobjednik i gubitnik – pps

Pobjednik i gubitnik – razmišljanje pps

Pobjednik zna: izazovi su najbolji učitelji. Gubitnik se osjeća žrtvom izazova. Pobjednik zna da rezultati ovise najviše o njemu samome. Gubitnik vjeruje da postoji loša sreća. …

Veličina: 204.5 KB
Pregleda: 2026 Pregleda
Ažurirano: 08. 11. 2017.

Bi li pobjegao – priča pps

Zamisli da su jednom dok si bio u crkvi došli maskirani ljudi s automatskim puškama u rukama i rekli: NEKA OSTANE SJEDITI ONAJ TKO JE SPREMAN ZA ISUSA PRIMITI METAK!
Bi li pobjegao?

Mali princ i pijanac – pps

Mali princ i pijanac – razmišljanje

– Pijem kako bih zaboravio da se sramim.
– Čega se sramiš?
– Sramim se jer pijem.

U zabavnom parku Gardaland, u Italiji, izgrađena je katolička crkva posvećena sv. Filipu Neriju, u kojoj pojedine grupe imaju svetu Misu.

Neki liječnik, nakon kraćeg razgovora prizna o. Piju: Ja ne vjerujem u stigme. Vama su rane izbile jer ste intenzivno razmišljali o Kristovim ranama. Ovaj na to odgovori: Tako je, sine. I ti intenzivno pomišljaj o biku pa ćeš brzo dobit rogove.

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)