Odmori dušu 15 – pps

Odmori dušu 15 – pps

Ne molim za lakši teret već za šira ramena.
Samo onaj koji pliva protiv struje zna njenu snagu.
Laž stigne napraviti krug oko svijeta prije nego istina obuje čizme.
Sreća i talent rijetko su kad dobri prijatelji.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Veličina: 1 MB
Ažurirano: 01. 12. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Dijete moje – pps

Dijete moje donijela sam te na svijet, ali ne mogu živjeti umjesto tebe. Mogu te učiti, ali te ne mogu primorati da naučiš.

Najduže svjetsko hodočašće je u Santiago de Compostelu, svetište sv. Jakova apostola u Španjolskoj. “Francuski put” dužine 800 km hodočasnici prelaze pješice, na konjima ili biciklom. Ako se krene iz Pariza, putem koji se skupa sa još 3 ujedinjuje u “Francuski put” duljina hodočašća je čak 2 000 km.

Mali Ivica je 6 godina stariji od svoje sestrice. Jednog dana, plačući se požali majci: – Mammaaa, seka me povukla za kosu…. – Ivice, tvoja seka još ne zna da to boli, još je mala… Malo kasnije, opet plač. Ivica izlazi iz sobe i veli majci: – Znaš ono što si mi rekla? … Sad zna!…

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)