Kako vidimo prilike u životu? – pps

Kako vidimo prilike u životu? – pps

Dvije konkurentske tvornice cipela htjele su proširiti tržište na Afriku.
Obje su poslale svog menadžera i dale mu titulu “Voditelj prodaje za afričko tržište.”

Nakon nekoliko dana…

Veličina: 2.19 MB
Ažurirano: 08. 08. 2017.

Dva zidara – pps o svladavanju životnih poteškoća

Prezentacija o traženju smisla u našim aktivnostima. Prema priči iz knjižice “Pričaj mi priču”.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Egipatski svećenici su osim faraona Amonovim sinom proglasili samo Aleksandra Velikog sina Filipa II i epirske princeze Olimpije. Aleksandar je jedini stranac koji je ikada nosio ovaj naslov, a inače je za vrijeme svojih pohoda u Egiptu dočekan kao osloboditelj.

“Velečasni, mogu li spasiti dušu ako za crkvu dam 10 000 kuna?” – pita škrtac na umoru. “Nisam siguran, ali ja bih na Vašem mjestu pokušao.”

Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu! (Japanska poslovica )