Nitko nije došao natrag – pps

Nitko nije došao natrag – pps

Nitko nije došao natrag – pps poučna priča o zagrobnom životu

Dvije ribe zaplivaše morem. Jedna reče: vidiš onoga slasnog crva? On je privezan za udicu koju drži čovjek. Kad je povuče završiti će tavi. Druga odgovori: ne vjerujem u takve bajke jer nitko nije došao natrag da nam to ispriča… Isto tako ni iz pakla nitko nije došao natrag ali mi znamo da pakao postoji.

Veličina: 379 KB
Ažurirano: 17. 08. 2017.

Odgoj – poučna priča pps

Kratka poučna prezentacija o nužnosti odgajanja.

Bi li pobjegao – priča pps

Zamisli da su jednom dok si bio u crkvi došli maskirani ljudi s automatskim puškama u rukama i rekli: NEKA OSTANE SJEDITI ONAJ TKO JE SPREMAN ZA ISUSA PRIMITI METAK!
Bi li pobjegao?

Grčka crkva štuje Klaudiju Prokulu, Pilatovu ženu, kao sveticu 27. listopada (sv. Prokla), a etiopska 19. srpnja (sv. Abrokla).

U prepunom tramvaju sjedi svećenik i čita. Iza njegovih leđa jedan čovjek reče drugomu: “Kad bih ja imao bedastog sina, poslao bih ga da postane svećenik.” Svećenik se okrene, pogleda čovjeka i reče: “Vidim da po tom pitanju imate drugačije mišljenje od Vašega oca.”

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)