Zeleno i bijelo – pps

Zeleno i bijelo – pps

Poučna priča posložena u pps. Ne sudi nikoga dok nisi barem sat vremena u njegovim cipelama hodao njegovim putem.

Bruno Ferrero

Veličina: 460 KB
Pregleda: 1960 Pregleda
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Olimpijski pobjednik – pps

Na Paraolimpijadi 1968. godine u utrci na 50 metara sudjelovao je momak s teškim oštećenjem mozga…

Čaša vode – pps o napetosti

Jedan je predavač, govoreći o napetosti, upitao svoje slušatelje: Koliko je teška čaša vode? Odgori su bili od 20 do 500 grama. Na to je on rekao: “nije bitna stvarna težina već koliko dugo čašu s vodom nosimo.” Tako je i s problemima. Prezentacija za razmišljanje o poteškoćama svakodnevnog života.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

- Lijepo je ići u školu, lijepo je vraćati se iz škole, samo mi se ne sviđa ono između.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)