Poučavaj me dijete – pps

Poučavaj me dijete – pps

Dijete poučavaj me u svemu. Ti znaš kako vjetar pjeva u krilima ptica i kako za svakim pogledom ostaje trag.
Ti znaš kako svaki tren dobrote širi život zemlje za po jednu prisnost. Uključite zvučnike.

priredio fra Ivan Marić

Veličina: 970 KB
Ažurirano: 21. 11. 2017.

Odmori dušu 64 – pps prezentacija

Pamet je ukras u blagostanju i utočište u nevolji. Živite zajedno kao braća, a poslujte kao stranci. Nesretan čovjek kad i na perje padne razbije glavu. Marljivost je napadaj koji mnoge ljude brzo prođe. Arhitekt je zidar koji zna latinski. Tražeći nedostižno činimo nemogućim ono što je ostvarivo. I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Dalaj-lamini savjeti – pps

Imaj na umu da velike ljubavi i velike uspjehe uvijek prati veliki rizik.

Zapamti: ponekad je divno nemati ono što želiš.

Nikad se nemoj smijati tuđim snovima.

Provedi svaki dan malo vremena sa sobom.

Zapamti da je najbolji odnos onaj kad je tvoja ljubav za drugim jača od tvoje potrebe za njim.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

- Lijepo je ići u školu, lijepo je vraćati se iz škole, samo mi se ne sviđa ono između.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)