Bog odgovara na molitve – pps

Bog odgovara na molitve – pps

Poučna priča o molitvi. Jedan se je brodolomac našao sam na pustom otoku. Sagradio je kolibu i krenuo u potragu za hranom. Tek nakon što je doživio i požar svoje kolibe shvatio da ga Bog nije napustio i da je uslišio njegove molitve.

Veličina: 1.46 MB
Ažurirano: 08. 11. 2017.

Crna ovca – pps

Ako se i osjećaš kao crna ovca znaj da si u Božjim očima dragocjen.

Filozofija moga oca – pps

Kratka poučna priča o životu i stvarima od kojih često pravimo velike probleme, a sve bi moglo biti ljepše i jednostavnije.

Najveće zvono na svijetu teži 160 tona, visoko je 6,14 metara i ima promjer 6,6 metara, a izloženo je u Moskovskom Kremlju.

Župnik je ispred kipa sv. Nikole pronašao pismo: “Dragi sv. Nikola daj mi 200 kuna.” U pismo je stavio 100 kuna i odnio dječaku koji je pismo napisao. Sutradan je pronašao poruku: “Hvala ti sv. Nikola, ali drugi put ne šalji preko župnika – pola je za poštarinu uzeo.”

Slušaj druge ili će te vlastiti jezik učiniti gluhim. (Indijska)