Otac i sin – napredak pps

Otac i sin – napredak pps

Poučna prezentacija o poštivanju roditelja. Može se upotrijebiti i za “sukob generacija” kao i prigodno za “Dan starijih osoba”.

Veličina: 540.5 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Dječak i psić – pps o jednakosti invalidnih osoba

Dirljiva prezentacija o jednakosti osoba s invaliditetom.

Ljubav je dosjetljiva – pps

Dosjetka jedne majke koja je lukavstvom uspjela povezati svoje dvoje djece jer ljubav jest dosjetljiva.

Slika Čudotvorne Gospe Sinjske, rad nepoznatog venecijanskog majstora iz 15. st. štovala se 150 g. u Rami u Bosni. U Sinj je prenesena 28 godina prije čudesnog oslobođenja od Turaka tj. 1687. godine.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

S ciljem pred očima i najsporiji napreduju brže nego oni najbrži bez cilja! (Lessing)