Vjera Božji dar i čovjekov odgovor (ppt SG)

Vjera Božji dar i čovjekov odgovor (ppt SG)

Prezentacija koja prati pripremu Vjera Božji dar i čovjekov odgovor za sedmi razred osnovne škole.

Veličina: 2.88 MB
Ažurirano: 21. 05. 2020.

Utjecaj hašiša na ljudski mozak - pps o ovisnosti

Hašiš dovodi do nekontroliranog prosljeđivanja besmislenih informacija u mozgu, smanjuje sposobnost razmišljanja i sjećanja, dovodi do bezvoljnosti, labilnosti, dezorjentiranosti.

Prelijepa Sagrada Familia (Sv. Obitelj) crkva koju je u Barceloni projektirao Antonio Gaudi gradi se od 1882. godine i još uvijek nije dovršena. Zanimljivo je da to nije crkva koja se najduže gradi u povijesti; npr. katedrala u Antwerpenu u Belgiji građena je 269 godina.

Učiteljica: “Ivice zašto si doveo djeda na roditeljski sastanak?” Ivica: “Zato što jedino on slabo vidi.”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)