Živjeti s ružom – priča o molitvi u pps-u

Živjeti s ružom – priča o molitvi u pps-u

Kratka prezentacija o važnosti molitve i sakramenata u kršćanskom životu, o važnosti života s Isusom Kristom.

Veličina: 234.5 KB
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Obraćenje Kristu – pps

Jedan je ateist pitao svoga novoobraćenog prijatelja: Obratio si se Kristu. Koliko godina je živio, koliko propovijedi je izrekao, koliko…

Kršćanin je… – pps

Kršćanin je pošten ali ne bez ljubavi, osjećajan ali ne razdražljiv, revan ali ne zajedljiv… sav u Bogu ali ne izvan svijeta.

Svakog petka iz samostana sv. Spasitelja u Jeruzalemu kreće križni put Ulicom bola (Via Dolorosa) do Kalvarije osim prvog petka nakon Božića i ako je sam Božić u petak. U slučaju nevremena križni put je u crkvi.

Liječnik: “Morat ćete hitno na operaciju, sluh vam je strašno oslabio.” Župnik: “Molim vas odgodite za 3 mjeseca dok orguljašica ode u mirovinu.”

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)