Odmori dušu 54 – pps za razmišljanje

Odmori dušu 54 – pps za razmišljanje

A što ako se ispostavi da je pogreška jedina stvar potrebna za dostizanje cilja? (Henry Ford)
Zahvalan sam svima koji su me odbili. Zbog njih sam uspio bez ičije pomoći. (A. Einstein)
Činjenica da imamo neprijatelja dokazuje dovoljno jasno da imamo i zasluga. (Berne)
Najjednostavnijim riječima, vođa je onaj koji zna gdje želi ići, ustane i ode. (John Erskine)

I izreke drugih mudrih ljudi posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 730.12 KB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Isus Krist pravi Bog – pps

Isus Krist je poznavao Pismo. Bio je znalac, ali ne vidim da bi iz toga nužno slijedilo da bi morao biti Bog.
Snažan tekst o Isusu Kristu.

Odmori dušu 34 – pps prezentacija

Promislite koliko je teško promijeniti sebe i razumjet ćete koliko malo šanse imate dok pokušavate promijeniti druge.

Tražeći savjet zapravo tražimo odobravanje.

Griješe svi koji misle da je lako darivati.

I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

U Finskom glavnom gradu u središtu stambene četvrti sagrađena je crkva u stijeni. Izvana se vidi samo rotonda opasana ravnim isklesanim stijenama nadsvođena kupolom od bakra i stakla. U visinu se uzdiže do 12 metara.

MAJKA: Sine, jesi li bio dobar u crkvi? SIN: Jesam, mama. Sve sam slušao i pazio, a kad mi je jedan gospodin ponudio košaricu s novcem rekao sam: “Ne, hvala!”

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)