Ljubav i vrijeme – pps

Ljubav i vrijeme – pps

Bio jednom jedan otok na kojem su živjeli svi ljudski osjećaji i ljudske vrijednosti: ljubav, ponos, dobra volja, tuga…
Kratko razmišljanje o važnosti ljubavi u ljudskom životu posloženo u prezentaciju.

Veličina: 827 KB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Odmori dušu 60 – pps prezentacija

Morate imati vrhunske ljude, po mogućnosti bolje od vas samih. Cijena se zaboravlja, kvaliteta ostaje. Srce puno ljubavi je najviša mudrost. Životna mudrost je u isključivanju onoga što je nebitno. Kada se istina ne može obraniti, mora prijeći u napad. Dobar je život inspiriran ljubavlju i vođen razumom.

I druge misli mudrih ljudi posložene u lijepu prezentaciju.

Misli anonimnih ljudi 4 – pps prezentacija

Tko želi svima ugoditi ili je lud ili će postati lud.
Istina je preskup dar da bi ga očekivali od jeftinih ljudi.
Ja sam odgovoran za ono što kažem, ali ne i ono što vi razumijete.
Ne traži razlog za tugu već sitnicu za sreću.

Misli anonimnih ljudi posložene u zanimljivu prezentaciju.

U Finskom glavnom gradu u središtu stambene četvrti sagrađena je crkva u stijeni. Izvana se vidi samo rotonda opasana ravnim isklesanim stijenama nadsvođena kupolom od bakra i stakla. U visinu se uzdiže do 12 metara.

MAJKA: Sine, jesi li bio dobar u crkvi? SIN: Jesam, mama. Sve sam slušao i pazio, a kad mi je jedan gospodin ponudio košaricu s novcem rekao sam: “Ne, hvala!”

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)