Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Obavijest – kratka priča o Crkvi u pps-u

Starica je žurila putem kroz selo prema crkvi. Oborena pogleda, mrmljajući molitvu, krišom je pogledavala ljude: nevaljalci, pijandure, zavodnici, lopovi, lijenčine… Jednog dana vrata od crkve joj bijahu zatvorena…
Kratka, zanimljiva, misaona prezentacija prema B. Ferreru.

Veličina: 821.98 KB
Ažurirano: 11. 08. 2017.

Dva vrča – pps

Vodonoša je vodu nosio u dva vrča. Jedan je bio cijeli a drugi vrč je napukao i osjećao se zbog toga manje vrijednim. No samo na strani na kojoj je vodonoša nosio napukli vrč raslo je cvijeće. Često nam upravo naši nedostaci omogućuju da učinimo nešto dobro i korisno.

Košarka – poučna priča pps

Košarka – otac i sin – poučna priča

Kratka prezentacija o roditeljskoj ljubavi i požrtvovnosti prema priči Bruna Ferrera.

Na esperantu se Isus Krist kaže Jesuo Kristo.

Kažu da je papa Franjo nakon što su ga izabrali u ožujku 2013. rekao kardinalima: “Neka Vam Bog oprosti za sve što ste učinili!”

Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri. (Arapska poslovica)