Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps o kršćanskom životu

Čekam te vani ispred crkve budu li tvoje oči otvorene za nevolju bližnjega, budu li tvoje usne izgovarale riječi mira, radosti, povjerenja i utjehe… znat ću da si zaista razgovarao s Bogom!

Veličina: 831 KB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Legenda o toplom kamenu – pps o moći navike u životu

Postoji legenda kako je nakon požara u Alexandrijskoj knjižnici ostala jedna knjiga u kojoj je bio papirus s legendom o toplom kamenu. Taj kamen, naime, može sve pretvoriti u zlato. I jedan je čovjek sve rasprodao i krenuo u potragu za kamenom…
Prezentacija o moći navike u ljudskom životu.

Prijateljstvo – da ti mogu uhvatiti dugu pps

Ne mogu ti podići planinu ni uhvatiti dugu. Zato dopusti mi da budem ono što najbolje znam: prijatelj koji je uvijek uz tebe.

Bijela crkva Sacre-Coeur (Srca Isusova) na Brdu mučenika u Parizu poznato je okupljalište mladih. S tog mjesta se pruža jedan od najljepši pogleda na grad.

Vuk pita Crvenkapicu: A gdje ti živi baka? Koja joj je adresa? Crvenkapica: www.baka.com

Hvalisanje je početak sramote. (Japanska)