Sivo-kestenjasti vrapčić – pps

Sivo-kestenjasti vrapčić – pps

Sivo-kestenjasti vrapčić – poučna priča o optimizmu

Bio jedan sivo-kestenjasti vrapčić koji se osjećao nesiguran jer su ga stalno mučila neka tjeskobna pitanja.

Dok je još bio u jajetu zabrinuto se pitao: Hoću li uspjeti probiti tako tvrdu ljusku? (…)

Veličina: 3.18 MB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Što tko vidi – pps

U sumrak se moglo vidjeti dvije osobe kako se grle. To su ljubavnici misli čovjek pokvarne mašte; prijatelji misli čovjek koji živi sam; trgovci koji su sklopili posao misli pohlepan čovjek. Kako je lijepo vidjeti kako se grle misli čovjek Božji.

Komad drva – pps o kršćanskim simbolima

Lijepa prezentacija prema priči Bruna Ferrera o simbolici i važnosti križa u kršćanskim domovima.
Korisno za vjeronauk u šestom razredu osnovne škole.

izradila s.Margita Gašparovsky

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

Adam se proderao na Evu. Ona briznu u plač: Adame! Nitko mi se nikada nije obratio takvim tonom!!!!

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)