Kutija za prvu pomoć

Kutija za prvu pomoć

Simpatičan prikaz potrepština koje bi vjernik uvijek trebao imati uza se kako bi pomogao da životna ovom svijetu bude ljepši.

Veličina: 1.14 MB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Iskreni ljudi – pps prezentacija

– Starče, zar nije obeshrabrujuće što na svijetu ima toliko malo iskrenih ljudi?

– Pogledaj, sinko, oranice oko nas, poput njih su i iskreni ljudi.
Iako su u manjini, cijelo čovječanstvo na njima osniva svoju nadu.

Bijeli i crni kamen – pps poučna priča

Budite lukavi kao zmije i bezazleni kao golubovi – poučna priča o djevojci od koje se tražilo da izvlačenjem crnog ili bijelog kamena odluči o svojoj sudbini.

U zabavnom parku Gardaland, u Italiji, izgrađena je katolička crkva posvećena sv. Filipu Neriju, u kojoj pojedine grupe imaju svetu Misu.

Neki dobrodušni seljak dođe kod svog župnika i požali mu se: Moj sin je otišao živjeti u grad. Ima plaću oko 300 eura. Što mislite oče, hoće li tamo živjeti kao dobar kršćanin? – Sigurno. Sa toliko novaca i ne može drugačŤije.

Ako hoćeš nešto reći, prvo provjeri tko će te slušati. (Gruzijska poslovica)