Svom snagom – prezentacija o molitvi

Svom snagom – prezentacija o molitvi

– Jesi li upotrijebio sve svoje snage da bi pomaknuo vazu?, upita otac svog malog sina.
– Jesam!
– Nisi, nisi pozvao mene da ti pomognem.

Veličina: 256.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Svijetu se ne može ugoditi – pps

Jedan je čovjek krenuo u drugo selo sa svojim magarcem. Poveo je i sina. Kad su ih ljudi vidjeli počeli su im se rugati…
Poučna pričica posložena u prezentaciju.

Pročišćivač srebra – pps

Majstor je jednoj ženi objasnio da je srebro pročišćeno u trenutku u kojem majstor u njemu vidi svoj odraz. Tako i Bog pročišćava čovjeka do trenutka dok u njemu ne vidi svoj odraz.

poslao Darko Pejković

Jedino Michelangelovo djelo koje je napustilo Italiju za njegova života je mramorna Bogorodica s djetetom koja se nalazi u crkvi Notre Dame u Brugge-u u Belgiji. Katolički Brugge ukrašava 600 malih kipova Majke Božje od kojih je Michelangelova Bogorodica s djetetom najljepši.

Neki poduzetnik upitao svog župnika: Kome se trebam moliti da mi financijska dolazi rjeđe? – Najbolje sv. Bartulu! Njega su živog oderali, pa zna kako Vam je.

Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu! (Japanska poslovica )