Moje molitve – pps

Moje molitve – pps

Molio sam Boga da mi da snagu za velika djela, a On mi je dao poteškoće da me učini poniznim.

Veličina: 502.5 KB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Znak pomirenja – pps

U narodu Masai znak pomirenja je busen trave, simbol života u polupustinjskom kraju u kojem žive. Ako je mir među njima narušen ne slave sv. Misu. A mi?

Budi dobar sa svima – pps

Zaboravi brojenje do 10 broji do 1000 prije nego što učiniš ili kažeš nešto što bi moglo pogoršati situaciju.

Dubrovačka je katedrala, prema priči, sagrađena novcima Rikarda Lavljeg Srca koji je 1192. doživio brodolom kod Lokruma i odlučio sagraditi crkvu na mjestu gdje je spašen, ali Dubrovčani su ga uspjeli nagovoriti da je bolje crkvu sagraditi u gradu.

Dva čovjeka hodaju pustinjom. Prvi reče: “Imam jednu dobru i jednu lošu vijest. Loša je: i danas ćemo gutati pijesak.” “A koja je dobra?” “Pogledaj koliko ga ima.”

Kada je ljubav mršava, mane su debele. (Engleska)