Ako ti je stalo do Crkve - pps

Ako ti je stalo do Crkve ne raspredaj odveć o njoj i ne pitaj koliko je u njoj baštine vječnosti a koliko naplavina vremena, nego ti budi crkva da Sin Božji kad dođe nađe vjere na zemlji.

Veličina: 1.86 MB
Ažurirano: 12. 09. 2019.

Svećenik bi trebao biti – prezentacija

Razmišljanje srednjovjekovnog župnika Salzburga o svećeničkoj službi. Svećenik bi trebao biti…

Prezentacija za vjeronauk i slobodno vrijeme.

Krštenici – lijepa meditativna prezentacija

Veoma lijepa meditativna prezentacija o kršćanskom životu, životu bez grijeha u slobodi djece Božje.

Filipini su jedina Azijska zemlja u kojoj prevladavaju katolici. Od ukupno 84 milijuna filipinskog stanovništva više od 80% su katolici.

Neki je svećenik šećući molio časoslov u dvorištu. Nenadano zapuše vjetar i okrene mu dvije-tri stranice časoslova. On sav zadovoljan reče: “Hvala ti, oče, nisam se usudio baš toliko”

Ljudi se poznaju po znoju i po danoj riječi. (Arapska)