Živjeti s ružom – priča o molitvi u pps-u

Živjeti s ružom – priča o molitvi u pps-u

Kratka prezentacija o važnosti molitve i sakramenata u kršćanskom životu, o važnosti života s Isusom Kristom.

Veličina: 234.5 KB
Ažurirano: 13. 11. 2017.

Krila – poučna priča pps

Kratka misaona prezentacija prema priči Bruna Ferrera.
Mi kršćani često smo poput nezadovoljnog goluba koji je krila shvaćao kao smetnju u trčanju jer nije shvaćao da je stvoren za nebo.

Ljepota jednoga mrava – pps

Ljepota jednog mrava – prezentacija o ljepoti stvorenoga svijeta

Jednom zatvoreniku koji je godinama živio u samici jednog dana u ćeliju je ušao mrav. Nakon nekog vremena shvatio je da su bile potrebne godine izolacije kako bi uočio ljepotu jednog mrava.

Crkvu Uskrsnuća na mjestu Isusova groba u stijeni podigli su vjernici u 4. st. Današnju Crkvu Svetoga groba podigli su križari 1149. godine.

“Za one koji imaju djecu, a to ne znaju, imamo dječji vrtić u prizemlju.” “Župnik će održati oproštajnu propovijed nakon čega će zbor otpjevati “Radujte se narodi…” “U 17.30 učenici osmih razreda izvest će Hamleta. dragi župljani dođite vidjeti tu tragediju.”

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)