Križni put “Stala plačuć” – pps prezentacija

Križni put “Stala plačuć” – pps prezentacija

Stala plačuć tužna mati, gledala je kako pati sin joj na križ uzdignut.
Dušom njenom izranjenom….
Prezentaciju križnoga puta posložila učenica 6. razreda osnovne škole.

Veličina: 704 KB
Ažurirano: 06. 12. 2017.

Moj Kralj – prezentacija

Suđenje pred Pilatom prema Ivanovu evanđelju popraćeno slikama iz filma i razmišljanjima autora prezentacije.

Isusovi posljednji dani – prezentacija

Prezentacija o Isusovim posljednjim danima. Posebno korisno za učenike nižih razreda.

- poslao fra Ivan Marić

Svetiše Jasna Gora u Poljskoj najveće je marijansko svetište na svijetu čiji nastanak nije vezan uz ukazanja. To je ujedno i svetište u koje dolazi najveći broj hodočasnika pješice – oko 200 tisuća od ukupno 4-5 milijuna hodočasnika godišnje. Neke grupe hodočasnika pješaka broje i 20 000 vjernika.

Izgledate potišteno, velečasni. – zabrinuto će neki župljanin svom župniku. – Kako ne bi bio, sutra imam vizitaciju. – Što je vizitacija? – Posjet. Ali ne bilo kakav. Kako da vam objasnim? Posjet je kad Vam punac dođe u kuću, a vizitacija kad dođe punica.

Tko pobijedi strah taj je i tigru opasan protivnik. (Indijska)