Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps

Čekam te vani – pps o kršćanskom životu

Čekam te vani ispred crkve budu li tvoje oči otvorene za nevolju bližnjega, budu li tvoje usne izgovarale riječi mira, radosti, povjerenja i utjehe… znat ću da si zaista razgovarao s Bogom!

Veličina: 831 KB
Ažurirano: 15. 09. 2017.

Sviđati juhaaa – pps o poštivanju drugih

Kratka priča o ružnoći izrugivanja, ali i o bogatstvu duhovitosti i strpljenja koje bi svaki kršćanin trebao njegovati.

Svijetu se ne može ugoditi – pps

Jedan je čovjek krenuo u drugo selo sa svojim magarcem. Poveo je i sina. Kad su ih ljudi vidjeli počeli su im se rugati…
Poučna pričica posložena u prezentaciju.

Najveća crkva na svijetu je Notre-Dame de la Paix. Nalazi se u Yamoussoukrou na Obali Bjelokosti. Dovršena je godine 1989.

Na vjenčanju. – Pristaje li mladoženja promijeniti status u oženjen? – Da. Pristaje li mlada promijeniti status veze u udata? – Da. Molim kumove da lajkaju.

Živi s ljudima kao da te Bog gleda, a govori s Bogom kao da te ljudi slušaju. (Seneka)