Zaključivanje… – pps

Zaključivanje… – pps

Pogledaj prema gore i reci što vidiš. Astronomski, teološki, meteorološki… Ali što ti govori pogled u nebo?

Veličina: 605.5 KB
Ažurirano: 09. 11. 2017.

Paco vrati se kući – o roditeljskoj ljubavi

Prezentacija o roditeljskoj ljubavi.

Oglas razmišljanje – pps

Traže se ljudi koji rade, a ne prigovaraju; koji stvaraju a ne pričaju prazne priče; koji kažu “može se”, a ne “to je nemoguće”… koji raspršuju tamu paleći barem jedno svjetlo dobra, a ne oni koji troše život proklinjući tamu.

U marijanskom svetištu na otoku Tinos 14 kolovoza je cjelonoćno bdijenje, a službena liturgija Uznesenja BDM završava 23. kolovoza.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)