Odmori dušu 47 – pps s mislima mudrih ljudi

Odmori dušu 47 – pps s mislima mudrih ljudi

Vrijeme je odličan liječnik, ali loš kozmetičar. Tko svakome samo odobrava rijetko će doći u prigodu kazati svoju riječ. Uz velikog čovjeka često idu i velike pogreške. Nije dovoljno živjeti – kaže leptir – potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća. Nije mi važno što svijet misli o meni već što ja mislim o sebi. …

Veličina: 879.63 KB
Ažurirano: 23. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Odmori dušu 49 – mudre misli u pps-u

Onaj tko nikad ne mijenja mišljenje i nikad ne ispravlja pogreške, neće sutra biti mudriji nego danas.
Navika je najbolji mogući sluga, ali najgori mogući gospodar.
Kad je rad zadovoljstvo život je užitak, kad je rad dužnost život je robija.

I druge misli mudrih ljudi posložene u lijepu prezentaciju.

Michelangelo, Galileo Galilei, Macchiavelli i Rosini pokopani su u crkvi Santa Croce u Firenzi.

Ivica upita Pericu nakon završenog školskog rada: “Kako si napisao?” “Nisam imao pojma, predao sam prazan list.” “O, ne! I ja isto. Učiteljica će misliti da smo prepisivali.“

Vreća škrtca nema vrha, a vreća rasipnika nema dna. (Rumunjska poslovica)