Odmori dušu 26 – pps

Odmori dušu 26 – pps

Prva polovica života nam prođe u traženju imetka, uspjeha i slave, a druga u potrazi za liječnicima.
Ljudska sreća je sastavljena od isto toliko dijelova koliko joj ih još nedostaje.
Gostioničar voli pijanicu, ali ne za svog zeta.
Stvar koja najbrže ostari je zahvalnost.

Veličina: 637.5 KB
Ažurirano: 30. 11. 2017.

Poslovice svijeta 1 – pps

Mirno more neće stvoriti dobrog moreplovca.

Brave samo poštene mogu spriječiti da uđu.

Nemoj misliti da si dobar, ako si najbolji među najlošijima.

Ako želite biti sretni jednu godinu, posadite vrt. Ako želite biti sretni cijeli život, posadite drvo.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Danas postoji više od 300 gradova koji imaju više od milijun stanovnika.

Neki je svećenik šećući molio časoslov u dvorištu. Nenadano zapuše vjetar i okrene mu dvije-tri stranice časoslova. On sav zadovoljan reče: “Hvala ti, oče, nisam se usudio baš toliko”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)