Odmori dušu 25 – pps

Odmori dušu 25 – pps

Ne možete imati bolje sutra ako stalno razmišljate o jučer.
Loše planiranje – to je druga riječ za pustolovinu.
Naša zavist uvijek traje duže od sreće onih kojima smo zavidjeli.
Pamćenje je vještina, a zaboravljanje umjetnost.
I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 830.5 KB
Ažurirano: 30. 11. 2017.

Gospodinovo i čovjekovo – pps

Čije je sunce, nebo, zemlja, životinje…

Razmišljanje Stjepana Lice prema vjeronaučnom udžbeniku za četvrti razred osnovne škole.

Dalaj-lamini savjeti – pps

Imaj na umu da velike ljubavi i velike uspjehe uvijek prati veliki rizik.

Zapamti: ponekad je divno nemati ono što želiš.

Nikad se nemoj smijati tuđim snovima.

Provedi svaki dan malo vremena sa sobom.

Zapamti da je najbolji odnos onaj kad je tvoja ljubav za drugim jača od tvoje potrebe za njim.

Agori, štovatelji božice Kali, ženske manifestacije boga Šive, žive na krematorijima, meditiraju sjedeći na mrtvacima, jedu ljudsko meso, a ponekad čak i spolno opće sa mrtvacima. Smatraju da konzumiranjem droga i alkohola, te jedenjem zaista svega zadovoljavaju božicu. Velika većina ih nije dovoljno snažna za takav način štovanja pa poludi.

Zar ne želite da odslužim Misu za Vašeg pokojnog muža? – upita župnik udovicu nakon pokopa. – Mislim da mu nije potrebna. Ako je u nebu ne treba mu, a ako je u paklu ne može mu pomoći. – A ako je u čistilištu onda mu je dobro jer se već kod kuće navikao. – dometnu župnik.

Ime nije ništa! Što nazivamo ružom to bi slatko mirisalo i s drugim imenom. (Shakespear)