Kome pripada uvreda – pps

Kome pripada uvreda – pps

Jedan je čovjek uvredama htio isprovocirati starog učitelja.
Učitelj mu je mirno odgovorio: „Ako ti meni doneseš poklon, a ja ga ne prihvatim, kome poklon pripada?”
Čovjek reče: „Pa, ako ne prihvatiš poklon, onda i dalje pripada meni.” Učitelj potom nastavi: „A sada, sine moj, ako ti meni pružaš samo uvredu, a ja je ne prihvatim, kome ona i dalje pripada?”

Veličina: 1.37 MB
Ažurirano: 08. 08. 2017.

Ponuda namještenja – pps

Namještenje kršćanstvo – pps

Traži se čovjek na neograničeno radno vrijeme koji je sposoban živjeti prema Mt 25, 35-36; I Kor 12, 4-16…

Upitnik – pps Bruno Ferrero

Bio jednom jedan upitnik. Bio je vrlo drag i kao i svi upitnici zračio je oštroumnošću. No posljednjih je dana bio tjeskoban jer su se svi obraćali njegovu ljutom neprijatelju uskličniku i stalno s vikali: naprijed!, Stani!, Kreći!, Makni se!

Svetiše Wiktrowki, posvećeno Mariji Kraljici Tatra, smješteno na visini 1150 m nekoliko tisuća gorštaka putuje (isključivo pješice) osim na Marijine blagdane i na Pastirisku misu u Božićnoj noći i u Silvestarsku noć.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)