Zavisi u čijim je rukama – pps

Zavisi u čijim je rukama – pps

Praćka u mojim rukama je dječja igračka. Praćka u Davidovim rukama moćno je oružje. Sve ovisi u čijim je rukama.

Veličina: 237.5 KB
Pregleda: 2031 Pregleda
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Čišćenje – pps

Razmišljanje o smislu boli i patnje u životu. Zašto Bog koji je milosrdan dopušta nevolje?
Prezentacija pronađena negdje na internetu – autor nepoznat.

Crna ovca – pps

Ako se i osjećaš kao crna ovca znaj da si u Božjim očima dragocjen.

Svetiše Wiktrowki, posvećeno Mariji Kraljici Tatra, smješteno na visini 1150 m nekoliko tisuća gorštaka putuje (isključivo pješice) osim na Marijine blagdane i na Pastirisku misu u Božićnoj noći i u Silvestarsku noć.

Tri župnika razgovaraju o tome kako će se riješiti slijepih miševa u crkvi. Prvi reče: ja sam pokušao zračnom puškom pa sad imam rupe na freskama. Drugi ih je sve skupio i daleko odvezao ali su se opet vratili. Treći župnik je uspio. Sve ih je krstio i krizmao i od tada ih u crkvi vidio nije.

U kući lijenčine množe se samo snovi. (Koreanska)