Poziv – pps

Poziv – pps

Poziv – želim znati pps

Želim znati možeš li biti sam sa sobom i sviđa li ti se vlastito društvo u trenutcima praznine.

Veličina: 537 KB
Ažurirano: 02. 11. 2017.

Zašto ljudi viču – pps

Hinduski je učitelj upitao svoje učenike zašto ljudi viču jedni na druge kad su ljuti iako su fizički blizu. Ni s jednim odgovorom nije bio zadovoljan.

Deset stvari koje te Gospodin neće pitati – pps

Razmišljanje o deset stvari koje nam se čine važne u životu, ali koje nisu bitne za spasenje i koje nas Isus sigurno neće pitati na Sudnjem danu.

U O.Š. grofa Janka Draškovića u Zagrebu postoji povelika zbirka učeničkih šalabahtera. Za ovu zanimljivu zbirku se brine prof. hrvatskog jezika Tilda Raić – Ergović a u popunjavanju joj pomažu kolege iz škole.

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)