Počni od sebe – pps

Počni od sebe – pps

Bože ako sam ne mogu ustati ne mogu ni druge nositi.
Ako sam sebe ne mogu prihvatiti, ne mogu ni druge prihvatiti…

Priredio fra Ivan Marić

Veličina: 572 KB
Ažurirano: 21. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Odmori dušu 5 – pps prezentacija

Najbolji dokaz čovjekova poštenja nije njegovo redovito plaćanje poreza,
nego namještena nula na kućnoj vagi.
Biti usamljen znači biti drugačiji. Biti drugačiji znači biti usamljen.
Osmijeh je jedina kriva crta koja ispravlja mnoge druge krivudave.

I druge mudre misli posložene u prezentaciju.

Na službenoj web stranici Filipinske biskupske konferencije postoje blogovi trojice biskupa: nadbiskupa Oscara Cruza, mons. Leonarda Medroza i Josea Manguriana, sa sadržajima iz etike, morala, politike i raznim društvenim temama. Izradom blogova biskupi su pokazali odlučnost u korištenju nove tehnologije u službi Evanđelja.

– Što ti se ne sviđa u ovoj knjizi za lektiru? – Prevelik je razmak između prve i zadnje stranice.

Čuvaj se žurbe, jer ona uvijek dovodi do kajanja: onaj koji žuri govori prije nego što sazna, odgovara prije negoli nešto shvati, odluči prije negoli provjeri, kudi prije nego što se u nešto uvjeri. (Arapska poslovica)