Odmori dušu – mudre izreke pps 57

Odmori dušu – mudre izreke pps 57

Optimisti su ljudi koji vjeruju da muha koja zuji po kuhinji traži izlaz iz njihovog doma. Ideja bez djelovanja je sanjarenje. Djelovanje bez ideje je noćna mora. Čovjek ne može otkriti nove oceane ako neprestano plovi uz obalu. I druge misli mudrih ljudi posložene u prezentaciju.

Veličina: 1.26 MB
Ažurirano: 17. 11. 2017.

Odmori dušu 19 – pps

Bolje je s mudrim plakati, nego s ludim pjevati.

Propali ljudi dijele se na dvije vrste: one koji su mislili, a nikad ništa nisu učinili, i one koji su učinili, a nikad nisu mislili.

Jedino mjesto u kojem ‘uspjeh’ dolazi prije ‘zalaganja’ je rječnik.

Vrijeme je novac – pps

Poučna prezentacija o vrijednosti vremena koje često trošimo uzalud.

- poslao fra Ivan Marić

Marijanski hodočasnički centar Bliskog Istoka i svih Arapskih zemalja je svetište Naše Gospe Libanonske u Harrisi 25 km od Bejruta. U Svetište dolaze i nekršćani i ateisti – bilo kao turisti ili iz poštovanja prema Onoj za koju se iz Kurana čita: “Najplemenitija od svih žena u svemiru.”

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)