Odmori dušu 49 – mudre misli u pps-u

Odmori dušu 49 – mudre misli u pps-u

Onaj tko nikad ne mijenja mišljenje i nikad ne ispravlja pogreške, neće sutra biti mudriji nego danas.
Navika je najbolji mogući sluga, ali najgori mogući gospodar.
Kad je rad zadovoljstvo život je užitak, kad je rad dužnost život je robija.

I druge misli mudrih ljudi posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 1.24 MB
Ažurirano: 20. 11. 2017.

Blagoslov jednoga starca – pps

Blagoslovljeni koji shvaćaju da su mi noge postale spore i da mi ruke dršću. Blagoslovljeni koji misle na to da teško čujem i da sve odmah ne shvaćam. Blagoslovljeni koji znaju da mi oči više dobro ne vide.

Istinska ljepota žene – pps

Mudri savjeti Audrey Hepburn o ljepoti.
Npr. “Za atraktivne usne govorite ljubazno!”

Marijanski hodočasnički centar Bliskog Istoka i svih Arapskih zemalja je svetište Naše Gospe Libanonske u Harrisi 25 km od Bejruta. U Svetište dolaze i nekršćani i ateisti – bilo kao turisti ili iz poštovanja prema Onoj za koju se iz Kurana čita: “Najplemenitija od svih žena u svemiru.”

Vojni časnik pita župnika: “Koliko bi vojnika moglo prespavat u crkvi?” – “Za vojnike ne znam, ali dok ja propovijedam, spava oko 5 stotina” – odgovori župnik.

Dobar slikar ne daje ime svojoj slici, loš mora. (Poljska)