Odmori dušu 64 – pps prezentacija

Odmori dušu 64 – pps prezentacija

Pamet je ukras u blagostanju i utočište u nevolji. Živite zajedno kao braća, a poslujte kao stranci. Nesretan čovjek kad i na perje padne razbije glavu. Marljivost je napadaj koji mnoge ljude brzo prođe. Arhitekt je zidar koji zna latinski. Tražeći nedostižno činimo nemogućim ono što je ostvarivo. I druge mudre misli posložene u lijepu prezentaciju.

Veličina: 918.99 KB
Ažurirano: 15. 11. 2017.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Iz pisma jednog redovnika – pps

Kad bih još jednom živio dopustio bih sebi još više pogrešaka, više putovanja i više lucidnosti…

Jeruzalem je, osim kršćanima i Židovima, svet grad i muslimanima jer se prema vjerovanju Muhamed popeo do Alaha na krilatom konju Al-Buray s izbočene stijene u Jeruzalemu. Danas je na tom mjestu osmerokutna Kupola na stijeni.

Kuca Muji neko na vrata, on otvori, kad ono Smrt: ‘Došla sam vam uzeti dušu!’ Mujo: ‘Fato, dušo, došao neki čovjek u crnom po tebe.’

Zrno pijeska u oku može sakriti cijelu planinu! (Japanska poslovica )