Priča o Tomu Watsonu – pps

Priča o Tomu Watsonu – pps

Jednog dana Tom Watson, osnivač IBM-a saznao je da je jedan od njegovih zaposlenika napravio grešku koja je stajala 10 milijuna dolara…

Veličina: 568 KB
Ažurirano: 08. 08. 2017.

Trajanje vremena – pps

Vrijeme je tako relativno. Ako želiš znati što znači jedna godina pitaj studenta koji je zbog jednog ispita pao.
Ako želiš znati što znači jedan mjesec pitaj majku čija je beba došla na svijet mjesec dana ranije.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Svetiše Wiktrowki, posvećeno Mariji Kraljici Tatra, smješteno na visini 1150 m nekoliko tisuća gorštaka putuje (isključivo pješice) osim na Marijine blagdane i na Pastirisku misu u Božićnoj noći i u Silvestarsku noć.

“Jesi li čuo, izabran je novi papa?” “Da, ali opet katolik.”

Tko ni za što na svijetu nije sposoban, taj uvijek ismijava druge. (Madagaskarska poslovica)