Zanimljivi Eskimi – pps o miru

Zanimljivi Eskimi – pps o miru

Eskimi imaju stotine riječi za snijeg a niti jednu za rat nisu imali dok se nisu susreli s Europljanima i Amerikancima.

Veličina: 365 KB
Pregleda: 2027 Pregleda
Ažurirano: 08. 11. 2017.

Prepreke – pps

U starim vremenima kralj je odredio da se nasred ceste postavi veliki kamen. Sakrio se i promatrao hoće li netko pokušati maknuti kamen s ceste… Poučna priča za vjeronauk i slobodno vrijeme posložena u prezentaciju.

Kako živjeti sigurnije – pps

20% nesreća događa se u automobilu, 17% kod kuće, 14% nesreća događa se pješacima na ulicama a 0, 0001% smrtnih slučajeva događa se u crkvi a prilikom čitanja Biblije još i manje. Zbog sigurnosti idite u crkvu i čitajte Bibliju.

Uz janje, beskvasni kruh i gorko zelje za vrijeme pashalne večere oko stola kruže četiri obredne čaše vina.

Obavijest na jednoj srednjoj školi: “Umro je prosvjetni radnik. Obdukcijom će biti utvrđeno od čega je uopće i živio”.

Hrabrost je strah koji je izgovorio molitvu. (Anoniman)