Napast – poučna priča B. Ferrera pps

Napast – poučna priča B. Ferrera pps

Bio jednom neki pustinjak, tako savršen da je jednom nogom bio u raju. Jednom mu pristupi đavao i ponudi tri grijeha. Pustinjak je izabrao najmanji koji mu se nije niti činio kao grijeh…
Priča o napasti Bruna Ferrera posložena u zanimljivu prezentaciju.

Veličina: 1.26 MB
Ažurirano: 08. 08. 2017.

Blaženije je davati nego primati – pps

Jedan se student htio našaliti s nekim seljakom ali ga je njegov profesor poučio da pomogne čovjeku umjesto da se izruguje s njegovom nevoljom.

Zaključivanje… – pps

Pogledaj prema gore i reci što vidiš. Astronomski, teološki, meteorološki… Ali što ti govori pogled u nebo?

U zabavnom parku Gardaland, u Italiji, izgrađena je katolička crkva posvećena sv. Filipu Neriju, u kojoj pojedine grupe imaju svetu Misu.

MAJKA: Sine, jesi li bio dobar u crkvi? SIN: Jesam, mama. Sve sam slušao i pazio, a kad mi je jedan gospodin ponudio košaricu s novcem rekao sam: “Ne, hvala!”

Tko laže vas, lagat će i protiv vas. (Hrvatska poslovica)