Nadbiskupijska vjeronaučna olimpijada za osnovnu školu i natjecanje iz vjeronauka za srednje škole
- Solin, 4. ožujka 2019.
LJESTVICA KONAČNOG PORETKA – OSNOVNA ŠKOLA
Red. br. | Ime i prezime učenika | Škola | Mentor | Broj bodova |
1. | Đana Čović Lara Janko Kate Mendeš Lucija Mravičić |
OŠ „Tučepi“ Tučepi |
Marina Šimić | 71 |
2. | Antonia Gudelj Gabriela Jerković Antea Maršić Matea Milas |
OŠ „Zmijavci“ Zmijavci |
Andrijana Bagarić | 70 |
3. | Klara Kujundžić Kristina Kujundžić Josipa Šušnjar Gabrijela Ujević |
OŠ „Tin Ujević“ Krivodol |
Slava Ćelić | 68,75 |
4. | Iva Brčić Natali Jagnjić Leamaria Munivrana Marina Tomašević |
OŠ Ivana Mažuranića Han |
s. Vjera Gulić | 67 |
5. | Juliana Blažević Božica Mandarić Antonia Samardžić Ana Turudić |
OŠ Milana Begovića Vrlika |
Sandra Milanović | 60,25 |
6. | Laura Bajić Zvonimir Dropuljić Janja Grabovac Vlatka Škegro |
OŠ „Ivan Leko“ Proložac Donji |
Maja Ivanko | 54,75 |
7. | Antonija Boko Tomislav Jurišić Marta Milošić Marija Zec |
OŠ „Skalice“ Split |
s. Lidija Čotić | 54 |
8. | Ana Ćapeta Eva Ćukušić Josipa Ćurković Josipa Kordić |
OŠ Ante Starčevića Dicmo |
Anđela Barać | 53,50 |
9.-10. | Sara Grubišić Viktorija Jazidžija Ozana Pešo Viktorija Svalina |
OŠ „Trilj“ Trilj |
Vesna Tadić | 52,75 |
9.-10. | Matija Krolo Lucia Slišković Mihaela Tomašević Gabriela Ugrin |
OŠ fra Pavla Vučkovića Sinj |
Bosiljka Mandac | 52,75 |
11. | Marin Ivanišević Filip Pavić Nikola Radmilo Dorian Jure Sršen |
OŠ kraljice Jelene Solin |
Ivana Radoš Anđa Dževrnja Viro |
52,25 |
12. | Petra Brčić Duje Kujundžić Josip Šoša Josipa Žunić |
OŠ kneza Trpimira Kaštel Gomilica |
Zdenka Krokar | 51,75 |
13. | Veronika Biuk Marija Odžak Jana Sirić Podrug Lucija Šerić |
OŠ Vjekoslava Paraća Solin |
Matija Zečević | 50,25 |
14. | Barbara Banić Ivona Bitunjac Ana Dželalija Niko Kačunić |
OŠ „Spinut“ Split |
Ružica Maleš | 49,75 |
15. | Matej Kavelj Nina Kotarac Toni Luković Marko Mađor Božinović |
OŠ „Visoka“ Split |
s. Rafaela Katić-Jurela |
47,50 |
16. | Dominik Oreč Magdalena Režić Anamarija Šiškov Ivan Zokić |
OŠ kneza Mislava Kaštel Sućurac |
Joško Krokar | 42,75 |
17. | Kristijan Brdar Matea Brekalo Marko Čondić Kapetanov Niko Knezović |
OŠ Josipa Jovića Aržano |
Jelena Laco |
42,50 |
18. | Marko Bešlić Lucija Đonlić Laura Perković Lucija Strunje |
OŠ „Žrnovnica“ Žrnovnica |
Matilda Mužinić | 42,25 |
19. | Lana Batarelo Lovre Borovičkić Lara Grbavac Helena Leko |
OŠ „Kamen-Šine“ Split |
Darko Pejković | 39,50 |
20. | Gabriela Buljan Ružica Filipović Grčić Antea Kanaet Andrea Žuro |
OŠ Ivana Lovrića Sinj |
Mirjana Đula | 36,75 |
LJESTVICA KONAČNOG PORETKA – SREDNJA ŠKOLA
Red. br. |
Ime i prezime učenika | Škola | Mentor | Broj bodova |
1. | Zara Čorić Karlo Lemac Lucija Marević Antonela Šoša |
Nadbiskupijska klasična gimnazija „Don Frane Bulić“ Split |
Ikica s. Stela Mijić |
79 |
2. | Antea Duvnjak Ivan Gelo Katarina Kurtović Vlatka Matić |
III. gimnazija Split |
Ana Gelo | 78,25 |
3. | Izabella Cecić Leonarda Čubelić Hana Kalinski Lara Žulj |
IV. gimnazija „Marko Marulić“ Split |
Nikola Milanović | 65 |
4. | Luka Galinović Marija Guadalupe Šimundić Deni Škarpa Mare Valenta |
I. gimnazija Split |
Anita Vuletin Jerko Župa |
64 |
5. | Natali Budimir-Bekan Josip Đula Karla Munivrana Franciska Pupić-Bakrač |
Srednja strukovna škola bana Josipa Jelačića Sinj |
Helena Balajić | 62,50 |
6. | Kristina Bilić Martina Nevistić Vinka Pera Karla Radić |
Srednja škola Ivana Lucića Trogir |
Anita Vuletin | 50,50 |
7. | Branimir Mađor Ana Poljak Marta Šimić Teo Tadić |
Franjevačka klasična gimnazija Sinj |
fra Antonio Mravak | 39,25 |
8. | Toni Dželalija Josip Galić Josip Ivanović Leona Maleć |
Ekonomsko-birotehnička škola Split |
Ivana Bulić | 35,50 |
9. | Luka Ljuban Ana Matuško Šimun Petrušić Iva Vuletić |
Gimnazija „Metković“ Metković |
Jelena Varenina | 34,50 |
10. | Duje Glavina Valentina Sabljić Dominik Smajić Ante Šimić |
Prirodoslovna tehnička škola Split |
Katija Lončar | 26,75 |
Nadbiskupijska vjeronaučna olimpijada za učenike osnovnih škola i natjecanje iz vjeronauka za učenike srednjih škola održani su, u ponedjeljak, 4. ožujka 2019. godine u Osnovnoj školi kraljice Jelene u Solinu. Tema ovogodišnjeg natjecanja bila je „Svjedoci Radosne vijesti u hrvatskom narodu“.